fbpx
Close

Valga-Valka endine peatreener Zeids asub tööle Läti pronksiklubi juures

-Kristaps Zeids | Foto: Siim Semiskar

-Kristaps Zeids | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal BC Valga-Valka Maks&Mooritsa meeskonna nii Eesti kui Läti meistrivõistlustel play-offi tüürinud Kristaps Zeids on algavast hooajast Jurmala meeskonna abitreener.

Läti kõrgliiga poolfinaalis Riia VEF-ile 0-3 alla jäänud, kuid pronksiseerias BK Ogre 3-0 alistanud Jurmala meeskonnaga lõi Zeids Sportacentrs.com portaali teatel käed kolmeks hooajaks. Võistkonna peatreeneri Martins Gulbisega on 28-aastane Zeids töötanud ka varemgi erinevate Läti noortekoondistega.

“Jurmala projekt ja organisatoorne pool on väga sümpaatsed. Klubi teab, mida teha – tegutsetakse tasapisi, aga kohusetundlikult. Kõige tähtsam on see, et mõeldakse järelkasvu peale. Seetõttu polnud mul tarvis pikalt kaaluda Jurmala pakkumist,” rääkis Zeids oma uuest tööandjast, kes muuhulgas teenis viimati korvpalli Balti liigas teise koha.

“Peatreeneri Martins Gulbisega oleme sellelgi suvel Läti U16 koondise juures olnud ning ühise keele leidmine pole mingi probleem. Praegune koosseis on väga huvitav ja konkurentsivõimeline koos mitmete talendikate mängijatega, kelle parim hooaeg on veel ees. Nüüd peame lihtsalt tööd tegema ja ootan juba pingsalt hooaja algust.”

scroll to top