fbpx
Close

Cuore Napoli Basket peatreener: Erkmaa on Baltikumi kooliga ehk keskendunud ja külmavereline

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Korvpall24.ee portaal kirjutas täpselt augusti keskel, et Eesti noortekoondislane Hugo Erkmaa vahetab Itaalia tugevuselt kolmandas liigas klubi ning hakkab mängima Cuore Napoli Basket nimelises tiimis. Kümme päeva hiljem avaldas klubi ka oma sotsiaalmeedias ja kodulehel kinnituse, et noore eestlasega on käed löödud.

19-aastane ja 194 cm pikkune tagamängija, kes mullu pallis Firenze meeskonnas, tundub olevat oma uue koduklubi otsustajate silmis hinnatud noormängija. Nii klubi peatreener Gianluca Lulli kui ka peamänedžer Antonio Mirenghi kinnitasid meeskonna kodulehele antud kommentaarides, et usuvad Erkmaa olevat andeka ja tulevikuga korvpalluri.

“Ma olen väga õnnelik, et saan Napoli sinises mängima hakata, kuna see on minu teekonna jätkamiseks parim koht. See saab olema mu karjääris oluliseks etapiks ning olen õnnelik ning tahan tänada klubi ja peatreenerit, kes mind siia soovisid. Olen valmis andma endast iga päev parimat, et meeskonda aidata,” kommenteeris Erkmaa klubi kodulehele.

Peatreener Gianluca Lulli: “Kui eelmisel aastal mängis Erkmaa Firenzes, siis tänavu saab Napoli olema tema jaoks väga heaks testiks. Tegemist on Baltikumi kooliga mängijaga ehk keskendunud ja külmavereline. Meie meeskonna kogenud mängijad aitavad tal kindlasti edasi areneda. Erkmaa suudab aidata täita mängujuhi positsiooni, kuid saab hakkama ka nr2 peal. Hea tulevikumees, kes tuleb meile suure entusiasmiga teenida tugevas tiimis välja olulised mänguminutid.”

Klubi peamänedžer Antonio Mirenghi: “Oleme väga õnnelikud, et saime endale sellise talendi nagu Hugo. Me usume tõsiselt selle poisi võimetesse ning ta avaldas meile kohe muljet oma iseloomuga, kuigi on 1999. sünniaastaga noormees. Oleme kindlad, et ta suudab täita meeskonnas olulist rolli ning astub meie sinises särgis oma arengus suure sammu edasi.”

scroll to top