Tanel Kurbas ja Gliwice mängisid Poola mulluse pronksiklubiga viiki

-GTK Gliwice - Torun Polski Cukier | Foto: Gliwickie Towarzystwo Koszykowki Facebook

-GTK Gliwice – Torun Polski Cukier | Foto: Gliwickie Towarzystwo Koszykowki Facebook

Tanel Kurbas ja GTK Gliwice pidasid teist päeva järjest kontrollmängu mulluse Poola liiga pronksimeeskonna Torun Polski Cukier’iga. Kui reedel kaotati suurelt 66:89, siis laupäeval lepiti viiki 65:65.

Kui avapoolaja võitis Gliwice ühe punktiga 34:33, siis kolmanda veerandi lõpuks oli Kurbase kodumeeskonna edu juba 12 silma. Viimase veerandi kindel kaotus 7:19 tähendas aga viigilist lõppseisu.

Reedel neli punkti toonud Kurbas ei suutnud sarnaselt Gliwice esimesele kontrollmängule ka sel korral skoori teha.

Gliwice edukaimad olid Piotr Robak 11, Myles Mack 10, Szymon Kiwilsza 9, Marek Piechowicz 9 ja Riley Lachance samuti 9 punktiga.

Gliwice jätkab kontrollmängudega 31. augustil, kui vastaseks on Tšehhi klubi Opava.