fbpx
Close

Hugo Erkmaa vahetab Itaalias klubi: mul tekib hea võimalus ennast pildile mängida

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

-Hugo Erkmaa | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal Itaalia tugevuselt kolmandas liigas ehk Serie B-s mänginud eestlasest tagamängija Hugo Erkmaa jätkab uuel hooajal samas liigas, kuid vahetab klubi. Mehe uueks mängupaigaks saab eelmisel hooajal aste kõrgemalt langenud Cuore Napoli Basket nimeline tiim.

19-aastane ja 194 cm pikkune tagamängija sõnas Korvpall24.ee portaalile: “Mul oli ka teisi variante, ka teistest riikidest ja liigadest. Agent uuris kogu suve erinevaid võimalusi ja see osutus kõige sobivamaks, sest peatreener näeb, et mul oleks üsna suur roll ning saaksin korralikult mänguaega.”

Noormehe sõnul on algav aasta tema jaoks läbimurdehooajaks: “Öeldi, et sel hooajal peaks Cuore Napoli Basketi meeskond olema tabeli keskmik, seega mul tekib hea võimalus ennast pildile mängida. Augusti lõpus algab klubiga ettevalmistus.”

Eelmisel hooajal Firenze klubis All Foods Fiorentina Basket mänginud eestlane tolle tiimi eest eriti väljakule ei pääsenud. Põhiturniiri 27 mänguga kogus ta keskmiselt 8,7 minutit, 2,3 punkti, 0,7 lauapalli ja 0,4 korvisöötu.

“Pettumus too hooaeg kindlasti polnud. Pigem oli see kohanemine meeste korvpalliga ja ma olen rahul sellega, mis võimalused mulle seal anti,” kommenteeris Erkmaa ise.

scroll to top