fbpx
Close

Saaremaal osales üle 30 lapse koolieelses korvpallilaagris

-Alari Põllu | Foto: Erakogu

-Alari Põllu | Foto: Erakogu

Laupäeval toimus juba viiendat korda suvine avatud korvpallilaager, millest võttis osa üle 30 aktiivse poisi ja tüdruku üle Saaremaa.

“Enne algavat õppeaastat oli laagri eesmärgiks tuua rohkem Saaremaa noori spordi ja korvpalli juurde. Ühepäevasest laagrist olid oodatud osa võtma poisid ja tüdrukud sünniaastaga 2007-10 ning varasem kokkupuude korvpalliga ei olnud oluline,” sõnas laagri korraldaja Siim Hiie.

“Paljud noored olid ka varasemalt korvpallitreeningutel käinud ja see andis võimaluse meil teha vastavalt võimetele ka keerulisemaid harjutusi, mis tulid lastel hästi välja,” lisas Hiie.

Laagri treeninguid ja tegevusi juhendasid Saaremaa Spordikooli korvpallitreener Siim Hiie ja TTÜ Korvpallikooli juhendaja Alari Põllu.

“Alari tugevuseks on just erinevad üldkehalised harjutused koos pallidega ning nendele lähenemine läbi mängude. Lapsed ei saanud mängides arugi, kui mitu istesse tõusu või kätekõverdust nad juba selleks ajaks teinud olid,” kiitis Hiie Tallinnast kohale sõitnud juhendajat.

Lastelaagrit aitasid läbi viia ning suur tänu toetuse eest: Cramo, Tesman, Suure Töllu Puhkeküla, Saaremaa Spordikool, Premia jäätis, Ballzy, Saare Uluk, Silveston, Metskond, Javicar, Zukker Disain, Vanalinna Kohvik, Klotoid, Kuressaare Ehitus, Elektrotherm.

scroll to top