fbpx
Close

18-aastane Kerr Kriisa tegi Žalgirise eest Euroliiga debüüdi

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

-Kerr Kriisa | Foto: Kaunase Žalgiris

Kerr Kriisa tegi täna Euroliiga debüüdi Kaunase Žalgirise ja Villeurbanne’i Asveli vahelises mängus, mille võitis kodumeeskond 70:56 (14:20, 19:8, 22:17, 15:11).

18-aastane Kriisa pääses väljakule 2 minutit enne kohtumise lõppu ning sai enda esimeses Euroliiga mängus ka käe valgeks, visates ühe punkti (kolmesed 0/1, vabavisked 1/2).

Ühtlasi on noor tagamängija Martin Müürsepa, Tanel Teini, Janar Taltsi, Kristjan Kanguri ja Siim-Sander Vene järel kuues eestlane, kes on välisklubi eest Euroliigas platsil käinud.

Tänase kohtumise parimaks valiti Thomas Walkup Žalgirisest, kelle arvele jäi 12 punkti, 6 lauapalli ja 4 resultatiivset söötu. Asvelit vedas 10 silma ning 10 lauapalliga kaksikduubli teinud Tonye Jekiri.

Kolmapäeval võõrustab Žalgiris (2-2) Euroliigas Peterburi Zeniiti (1-3), kes esmaspäeval pidi VTB Ühisliigas tunnistama BC Kalev/Cramo paremust. Kriisa võib Žalgirise duubli eest väljakule joosta juba homme, kui Leedu esiliigas minnakse vastamisi seni ainult võite tunnistanud Marijampole Suduva-Mantingaga.

scroll to top