Rauno Nurgeri panusest ei piisanud, et CB Breogani võidule viia

-Rauno Nurger | Foto: CB Breogan

Hispaania esiliiga (LEB Gold) tiitlit jahtiv Rauno Nurger ja CB Breogan pidid tunnistama kodumeeskonna paremust. CBC Valladolidile jäädi alla 82:94 (30:24,19:20,19:23,14:27).

Pärast kolme esimest veerandit oli Nurgeri klubi jaoks kõik hästi. Juhtuma hakkas viimasel neljandikul, kui Valladolid järgmise käigu sisse lükkas ning Breogani kaitses kinni võttis. Korvi alt tabasid vastased koguni 66% täpsusega ja patustasid vähem pallikaotustega.

Nurger tegi kaotusmängus igati korraliku esituse. 19 minutiga tõi 10 punkti (kahesed 5/5, kolmesed 0/2, vabavisked 0/2), hankis viis lauapalli, andis kaks korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga. Meeskonna parim oli 16 punktiga Dagoberto Miguel Rincon.

Valladolidi poolelt jõudsid viis meest kahekohalise skoorini. Niksha Alexander Federico-Azad tõi 15, Sergio Valdizan samuti 15, Jubril Adekoya ning Toms Leimanis 13 ja Michael Cuevas 10 punkti.

CB Breogan hoiab nüüd kolme võidu ja kahe kaotusega viiendat kohta. Sama palju võite-kaotuseid on Nurgeri eelmisel meeskonnal (Huesca). Järgmisena kohtutakse 29. oktoobril koduväljakul De La Humani meeskonnaga.