Ainult ühel viskel eksinud Henri Drell kerkis Pesaro parimaks punktitoojaks

-Henri Drell | Foto: Diego Guglielmi

Henri Drelli koduklubi Pesaro Victoria Libertas võõrustas laupäeval Itaalia superkarikamängus Brindisi New Basket meeskonda ning vaatamata heale algusele tuli vastu võtta 70:84 (23:20, 9:24, 18:28, 20:12) kaotus.

Pesarole sai suuresti saatuslikuks teine veerandaeg, mis kaotati 15 punktiga ja poolajaks oldi 32:44 taga. Järgneva kümne minutiga suurenes vahe 22-punktiliseks ning vaatamata tugevale viimasele neljandikule polnud kaotusest pääsu. Lauavõitluses jäädi seejuures alla 27:41 ning vastased said olulisi punkte vabaviskejoonelt, kust tabati 21 viskest 17. Pesaro teenis kogu kohtumise peale vaid 8 vabaviset, millest realiseeriti 5.

23 minutit mänguaega teeninud Henri Drell tõi Pesaro resultatiivseimana 12 punkti (kahesed 3/3, kolmesed 2/3). Veel võttis ta 3 lauapalli, tegi 2 vaheltlõiget, andis 2 korvisöötu, kaotas korra palli ja tegi 3 isiklikku viga. Tyler Cain lisas Pesaro poolelt 11 punkti ja võttis 6 lauapalli. Marko Filipovity viskas 9 silma ning 8 punkti said kirja neli meest: Justin Robinson, Matteo Tambone, Simone Zanotti ja Carlos Delfino.

D’Angelo Harrison oli Brindisi parim 19 punkti ja 6 lauapalliga. Darius Thompson ja Derek Willis kogusid mõlemad 15 silma, kellest viimane sai kätte ka 12 lauapalli. Kahekohalise punktiarvuni jõudis veel Nick Perkins, kelle nimele jäi 12 silma.

Esmaspäeval on neljaliikmelises alagrupis kolmandat kohta hoidev Pesaro D-alagrupi viimases superkarikamängus vastamisi Kaspar Treieri kodumeeskonna Sassari Dinamoga.