fbpx
Close

Algviisiklane Jurkatamm ja aastase pausi järel platsile naasnud Jürgens alustasid NCAA hooaega kaotustega

Avatar
-Taavi Jurkatamm (kollases) | Foto: AFP/Scanpix

Eile õhtul ja täna varahommikul peeti USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeima divisjoni esimesed mängud ning võistlustules oli ka neli eestlast. Lisaks Matthias Tassile ja Leemet Böcklerile käisid väljakul ka Taavi Jurkatamm ning Carlos Jürgens, kuid keegi võidurõõmu maitsta ei saanud.

Jurkatamme koduvõistkond San Francisco Dons jäi Connecticutis Uncasville’is toimuval “Bubbleville” turniiril 68:76 (30:24) alla UMass Lowell River Hawksile.

Tänavu neljandat ja ühtlasi viimast ülikooliaastat alustav Jurkatamm kuulus San Francisco algrivistusse ning rassis väljakul 25 minutit. Selle ajaga viskas 23-aastane ääremängija viis punkti (kahesed 1/3, kolmesed 1/2), võttis kolm lauapalli, tegi ühe vaheltlõike, ühe pallikaotuse ja neli isiklikku viga.

Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles kaotas võõrsil Missouri Tigersile 64:91 (32:42).

Kolmandat aastat Oral Robertsi ülikoolis õppiv, kuid eelmise hooaja vahele jätnud Jürgens pääses platsile 10 mänguminutiks, mille jooksul jäi tal punktiarve avamata (kolmesed 0/1). 22-aastane tagamängija võttis ühe lauapalli, blokeeris ühe vastaste pealeviske, tegi ühe pallikaotuse ning sai kirja kaks isiklikku viga.

scroll to top
Inline
Inline