fbpx
Close

AMETLIK | Janari Jõesaar mängib uuel hooajal Hispaania kõrgliigas!

Avatar
-Janari Jõesaar | Foto: Siim Semiskar

Kui mai lõpus levis uudis, et Hispaania kõrgliigaklubi Manresa on jahtimas Eesti koondise ääremängijat Janari Jõesaart, siis täna ehk 11. juunil kinnitas klubi seda üleminekut ametlikult. Eestlane allkirjastas klubiga 2-aastase lepingu.

Manresa oli liigatabelis enne koroonaviiruse poolt tingitud seisakut 9 võidu ja 14 kaotusega 18 meeskonna hulgas 14. kohal. Mäletatavasti pallis 2018/19 hooaja alguses kuus kohtumist klubis ka Siim-Sander Vene, kes siirdus sealt edasi esmalt Fuenlabradasse ja seejärel Euroliiga tiimi Gran Canariasse.

Jõesaar pallis tänavu BC Kalev/Cramo meeskonnas ja kogus VTB Ühisliigas 19 kohtumisega keskmiselt 24,4 minutit, 11,5 punkti, 6,4 lauapalli, 1,2 resultatiivset söötu ja 1,1 vaheltlõiget.

Varasemalt on 26-aastane ja 198 cm pikkune mängumees Hispaania liigas juba proovida saanud, kui 2019. aastal kuulus Tenerifo Iberostari koosseisu. Seal ennast põhikoosseisu tol hetkel mängida ei õnnestunud.

Uuel hooajal on kindlasti Hispaania meistriliigas mängimas Siim-Sander Vene, kes allkirjastas 2-aastase lepingu Fuenlabradaga. Suured lootused on seotud ka Sander Raiestega, kes loodab pääseda Saski Baskonia põhirivistusse.

scroll to top
Inline
Inline