fbpx
Close

Aprilli esimene nädalavahetus pakkus korraga kolm uskumatut korvpallipanust

-Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers | Foto: AP/Scanpix

-Los Angeles Lakers – Los Angeles Clippers | Foto: AP/Scanpix

Korvpall24.ee portaali hea toetaja Optibeti spordiennustuse andmetel kujunes 6.-7. aprill mitmele korvpallile panustajale imeliseks ajaks, kui teadmiste, õnne, juhuse või kolme näitaja ühismõjul õnnestus täppi panna esialgu võimatuna näivad ennustused ning sisse pandud raha mitmesjakordistada.

Otsa tegi 6. aprillil lahti Sandis, kes otsustas panustada neljast NBA kohtumisest koosnevale kombopanusele, kus kõik tulemused ka tema jaoks soodsalt lõppesid. Raha tõid koju Boston Celtics, Minnesota Timberwolves, Memphis Grizzlies ja Los Angeles Lakers. Sisse pandud 35 eurot tuli tagasi 2218,92 eurona ehk mees suutis oma raha 63-kordistada.

Hoopis omapärase panuse pani kokku Raivis, kes võttis kombopanusesse Austraalia liiga jalgpalli, NHL-i jäähokit, pesapalli ja ka neli NBA mängu. Panuse väärtuseks oli Optibeti portaali info kohaselt kõigest 0,22 eurot ning võidusummaks koguni 286,45 eurot. Raha koguni 1302-kordistus.

7. aprillil oli õnnelik päev Vjaceslavsi jaoks, kes tegi kahele korvpallimängule live-panused ning pani need täppi. Esimesena läks õigesti Saksamaa liiga mängu avapoolaja tulemuse panus ning teisena Türgi liiga mängu neljanda veerandi resultaat. kaks väga korralikku koefitsienti tõid kombinatsioonina ühest eurost tagasi 273,6 eurot.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top