fbpx
Close

Arnold Mitt rollist uues koduklubis: näen ennast põhimängijana

Avatar
-Arnold Mitt | Foto: Rossella Virtus Civitanova Marche Facebook

Viimased kaks hooaega põlvevigastustega hädas olnud 207 cm pikkune keskmängija Arnold Mitt on tänavuseks leidnud endale uue mängupaiga Itaalia tugevuselt kolmandas liigas ehk Serie B-s mängiva Civitanova Marche Rossella Virtuse näol.

20-aastane keskmängija rääkis Korvpall24.ee portaalile, et initsiatiiv eelmisest koduklubist astme võrra madalamal mängiva Civitanova klubiga liitumiseks tuli temalt endalt: “Kuulsin ise, et Civitanova Rossella Virtus otsib keskmängijat. Eelmise klubiga leping lõppes ja seal poleks mul olnud kohta esiviisikus. Uuesti ülestöötamiseks ja mänguminutide saamiseks oli see vajalik samm.”

Vigastusest taastumine on sujunud hästi: “Teen kõiki treeninguid kaasa ja piiranguid ei ole.” Uue koduklubi taset ja selle pakutavaid võimalusi peab korvpallur ise headeks. “Õhkkond on proffessionaalne,” kommenteeris ta ja lisas, et uues klubis näeb ta ennast kindlasti põhimängijana.

Viimasele kahele raskele aastale vaatamata, läheb Mitt uuele hooajale vastu pingevabalt: “Ma ei tunneta, et mul oleks survet peal, kuigi eesmärk on ikka järgmisele levelile jõuda.”

Civitanova liigahooaeg algab 7. oktoobril, kui võõrustatakse Campli Globo meeskonda.

scroll to top
Inline
Inline