fbpx
Close

Rapla tõi Poola kõrgliigast meeskonda tippülikoolis mänginud ameeriklase

Avatar
-Rapla Avis Utilitas | Foto: Siim Semiskar

Rapla korvpallimeeskond andis esmaspäeval teada, et tiimiga liitub uueks hooajaks mullu Poola meistriliigas pallinud 208 cm pikkune ameeriklane Hunter Mickelson.

26-aastane Mickelson mängis oma esimesed kaks ülikoolihooaega Arkansases ja viimased kaks tippülikoolis Kansases, millest viimases oli tema meeskonnakaaslaseks BC Kalev/Cramo ridadesse kuuluv Landen Lucas. Möödunud hooajal mängis ameeriklane Poola meistriliigas Legia meeskonnas, kus 28 kohtumisega kogus keskmised näitajad 21,5 minutit, 11,5 punkti ja 5,8 lauapalli.

“Kui keegi oleks mulle paar aastat tagasi öelnud, et 2018/19 hooajal mängivad meil korraga meeskonnas Kentucky ja Kansase ülikoolide kasvandikud, oleks ma olnud meelitatud, aga oleksin seda väidet kindlasti pööraseks pidanud. Tegemist on USA üliõpilaskorvpalli lipulaevadega. Koolid koolideks, aga sellest olulisem on praegu, et Hunter oli möödunud hooajal korralik tegija tugevas Poola meistriliigas. Natuke naljaga pooleks öeldes loodame temast uut, aga veel kiiremat ja osavamat Thomas van der Marsi,” kirjeldas uut mängumeest meeskonna mänedžer Jaak Karp.

scroll to top
Inline
Inline