fbpx
Close

BC Kalev/Cramo ja Kristjan Kangur teatasid lõpuks ametlikult lepingupikendusest

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

-Kristjan Kangur | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi teatas lõpuks reedel ka uudise, mida paljud korvpallisõbrad juba ammu ootasid – Kristjan Kangur pikendas Eesti meisterklubiga lepingut.

Suvise ettevalmistusperioodi algusest BC Kalev/Cramoga treeninud 35-aastane Kangur ja BC Kalev/Cramo juhtkond allkirjastasid neljapäeval lepingu, mis toob kogenenud ääremängija tagasi meeskonna edurivisse, kirjutab klubi oma kodulehel.

Pärast Cedric Simmonsi lahkumist BC Kalev/Cramo kapteniks edutatud Kanguri arvele kogunes esimesel VTB Ühisliiga hooajal keskmiselt 6,9 punkti ja 4,5 lauapalli, Alexela korvpalli meistriliigas olid mängija keskmised näitajad 7,3 punkti ja 4,4 lauapalli.

Seejuures valiti Kangur meistriliiga finaalseeria kõige väärtuslikumaks mängijaks, panustades BC Kalev/Cramo kümnendasse meistritiitlisse keskmiselt 10 punkti, 7,5 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu.

Kanguri liitumisega on BC Kalev/Cramo meeskond eesootavaks klubihooajaks komplekteeritud 13 mängijaga. Eelmisest aastast jätkavad meeskonnas lisaks Kangurile ka Martin Dorbek, Erik Keedus, Janari Jõesaar, Branko Mirkovic ja Madis Soodla.

Uuteks liitujateks on Tanel Sokk, Chavaughn Lewis, Reggie Lynch, Maksim Salaš, Kristjan Kitsing, Ivan Almeida ja Landen Lucas.

Meeskonna peatreeneriks Donaldas Kairys, abitreenerid Indrek Reinbok ja Russell Bergman. Samuti jätkavad mõlemad meeskonna füsioterapeudid Priit Lehismets ja Harvis Mill.

Lisaks abistab meeskonna treenereid ja mängijaid uuel hooajal Martin Rausberg, kes liitus klubiga läbi EKL-i poolt loodud treenerite mentorlusprogrammi ja taustajõududes on uueks liitujaks ka Asko Mänd.

scroll to top