BC Kalev/Cramo teerull käis karikavõistlustel Tartu Kalev/Estikost üle

-BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

Nord Cramo Spordihoones tehti algust PAF superkarika 1/8 finaalidega ja esimesena olid vastamisi valitsev Eesti meister BC Kalev/Cramo ning esiliiga tippsats Tartu Kalev/Estiko. Pealinna klubi ei jätnud avakohtumises vastasele võimalustki ning võttis veenva võidu numbritega 117:52 (28:11, 27:11, 25:18, 37:12).

Kalev/Cramo pani jõuvahekorrad ruttu paika. Martin Dorbek uputas esimesel veerandil järjest nii vabavisked kui ka kolmese ning enam nende hoog ei peatunud. Poolajaks oli pealinlaste edu juba 33 punkti. Teisel poolajal tõstis Kalev/Cramo veelgi tempot ning viimane veerand võideti koguni 25 silmaga. Kahepunktiviskeid tabasid Kalev/Cramo mehed 61% (Estiko 39%), kolmeseid 40% (Estiko 18%) ning võtsid 14 lauapalli enam, kui Estiko pallurid.

Valitseva Eesti meistri poolel tegi enim pahandust Gabe Bealer (198 cm), kes tõi 26 minutiga 23 punkti ja võttis 9 lauapalli. Martin Dorbek lisas 18, Rauno Nurger 16 ning Sten Sokk 15 silma.

Tartu Kalev/Estiko eest tõi Joosep Russak (188 cm) 26,5 minutiga 21 punkti  ja noppis juurde 10 lauapalli. Kahekohalise skoorini jõudis veel vaid Marten Järvik 10 silmaga.

Järgmine mäng peetakse samade meeskondade vahel 23.09 kell 19:00 Turu tn Spordihoones.