fbpx
Close

BC Kalev/Cramo tõmbas hooajale ametlikult joone alla!

Avatar
-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo meeskond peab kurbusega teatama, et tulenevalt ohtliku koroonaviiruse pandeemiast tingitud eriolukorrast oleme sunnitud hooaja lõpetama.

Vabariigi Valitsus kuulutas 12. märtsil välja eriolukorra seoses COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja sellest tingitud massilise nakatumise ohuga Eestis, kirjutab Kalev/Cramo oma kodulehel.

Selleks, et aidata kaasa viiruse leviku tõkestamisele, on oluline järgida valitsuse ja teiste ametkondade korraldusi. Valitsus otsustas keelata avalikud kogunemised ja viia koolid kaugõppele, kehtestas sanitaarkontrolli piiridel ning sulges kultuuri- ja spordiasutused 1. maini 2020.

Eesti Korvpalliliit on selleks hooajaks lõpetanud kõik liigad ja võistlused. VTB Ühisliiga on hetkel peatatud 10. aprillini. Tulenevalt sellest, et Venemaa on oma piirid sulgenud 1.maini ning Eestis ei ole võimalik kuni 1.maini mänge korraldada oleme sunnitud hooaja lõppenuks lugema.

BC Kalev/Cramo meeskonnaliige, kellel tuvastati koroonaviirus, tunneb ennast hästi ja erilisi sümptomeid ta täheldanud ei ole. Ülejäänud meeskonnaliikmete hulgas ei ole haigussümptomeid tekkinud.

VTB Ühisliigas kogus Kalev/Cramo 8 võitu ja 12 kaotust ning oli sellega koguni 5. tabelireal. Koduses Eesti-Läti korvpalliliigas jäi kalevlastele näppude vahele 20 võitu ja 3 kaotust, mis hooaja katkemise hetkel andis Riia VEF-i ja BK Ogre järel kolmanda koha.

scroll to top
Inline
Inline