fbpx
Close

BC Kalev/Cramo meeskonnaliikmel tuvastati koroonaviirus! Kaarel Sibul: istume kõik karantiinis

Avatar
-BC Kalev/Cramo | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo andis oma kodulehel teada, et ühel meeskonnaliikmel tuvastati koroonaviirus!

Klubi kirjutas oma veebilehel: “BC Kalev/Cramo meeskonnaliikmel tuvastati koroonaviirus. Kõiki meeskonnaliikmeid, teenindavat personali, viimase kohtumise vastasmeeskonna liikmeid ning lähikontaktseid on teavitatud. Terve meeskond ja personal on järgnevad kaks nädalat karantiinis. Hetkel ei ole teada, kelle kaudu viirus meeskonnaliikmeni jõudis.”

Kalev/Cramo mänedžer Kaarel Sibul ütles Korvpall24.ee portaalile, et nakatanu nime ta ei avalda. “Me ei soovi seda avaldada. Aga kinnitan, et kõigile asjaosalistele on teada antud. Kõigile oma tiimi liikmetele, vastastele, kohtunikele, lauakohtunikele, kõigile-kõigile. Nüüd istume kaks nädalat karantiinis.”

Viimati veel neljapäeval tühjade tribüünide eest VTB Ühisliiga kohtumise Krasnodari Lokomotiv-Kubani vastu pidanud Kalev/Cramo välismängijatele tähendab see, et võõras riigis tuleb vähemalt kaks nädalat korteris istuda. “Lugesime meestele sõnad peale, et istuksid kodus. Ka söögid tuleb endale Bolt’i ja Wolt’iga tellida!” lisas Sibul.

“Eks me nüüd päev-päevalt peame oma meeskonna liikmeid jälgima, et kui kellelgi veel sümptomid avalduvad. Homme peame klubi presidendiga telefonikoosoleku ja otsustame, mis edasi saab. Aga mina arvan küll, et hooaeg on läbi!” lausus Sibul lõpetuseks.

scroll to top
Inline
Inline