BC Tartu jätkab Saku esiliigas võidulainel

-Sverre Aav | Foto: Siim Semiskar

Kolmapäeval (7.02) toimus järjekordne Saku esiliiga kohtumine, kus BC Tartu võttis koduväljakul vastu Tamsalu Los Toros/Karud võistkonna. Pingelise avapoolaja järel suutsid tartlased kolmandal veerandajal saavutada 10 punktilise edu ning hoida seda ka mängu lõpuni. Tasuks võit numbritega 83:77.

Kohtumise järgselt võttis tartlaste peatreener kohtumise kokku järgmiselt: „Keeruline mäng meie jaoks, sest haiguste ja vigastuste pärast on päris paljud poisid praegu puudu. Tänu sellele pidid mõned mängijad tegutsema väljakul enda jaoks harjumatul positsioonil aga kokkuvõtteks saab öelda, et tuldi sellega kenasti toime. Esimesel poolajal olime hädas enda laua kontrollimisega, vastased said 16 ründelauapalli, mida on üle mõistuse palju. Teisel poolajal suutsime enda laua saada parema kontrolli alla ning tänu sellele saime kiirrünnakuid ja poolkiireid rohkem joosta – mis tõi ka edu. Head meelt teeb see, et suutsime olla rünnakul väga meeskondlikud – resultatiivseid sööte kogunes 19 ning ka punktid jaotusid ühtlaselt. Samuti suutsime hoida enda pallikaotused kontrolli all (13), nendega on meil eelnevatel kohtumistes olnud probleeme. Selle kooseisu juures tegime väga korraliku mängu.“

Järgmine Saku esiliiga mäng on BC Tartu jaoks reede 16 veebruar kui sõidetakse Viimsisse, et seal õhtul kell 20.15 mängida kohaliku võistkonnaga.