Cressleri 31 punkti vedasid Rapla meeskonna Kalev/TLÜ vastu võidule ja poolfinaali

-Nolan Cressler | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis oli Rapla Avis Utilitas kindlalt, 90:66 parem Tallinna Kalev/TLÜ-st ning 3:2 seeriavõiduga sammuti poolfinaali.

Rapla suutis poolajaks visata juba 50 punkti Kalev/TLÜ 34 vastu. Kolmanda veerandaja lõpuks suutsid külalised vahe siiski 11 silmale vähendada ja õhkõrna lootuse veel alles jätta. Võõrustajad võitsid viimase neljandiku aga 21:8 ning ei lasknud mängu enam põnevaks.

Võitjate eest viskas üleplatsimehena 31 punkti Nolan Cressler. Dominique Hawkins tõi 20 punkti, 7 lauapalli ja 7 korvisöötu. Kalev/TLÜ parim oli Kayel Locke 19 silmaga. Kiur Akenpärg lisas 16 punkti ning kaksikduubli tegi Bamba Fall, kes viskas 12 punkti ja kogus 12 lauapalli.

Poolfinaalis läheb Rapla vastamisi Tartu Ülikooli meeskonnaga.