Kullamäe sai käe valgeks, aga Rockets teenis suure kaotuse

-Kristian Kullamäe | Foto: Jacob Schröter/Rockets Facebook

Saksamaa korvpalli meistriliigas pidi Kristian Kullamäe kodumeeskond Öttinger Rockets võtma koduväljakul vastu kindla, 70:93 kaotuse Bonni Telekom Basketsilt.

Rockets kaotas avaveerandi kümne punktiga ning poolajaks olid nad 33:49 kaotusseisus. Kahel viimasel veerandajal ei suudetud samuti kaotusseisu vähendada ja kokkuvõttes tuli vastase 23-punktilist paremust tunnistada.

Kristian Kullamäe sai pea seitse minutit mängida ning viskas selle ajaga 4 punkti (vabavisked 2/4, kahesed 1/2). Eestlase arvele jäi veel 2 korvisöötu. Meeskonna parimana tõi Jerome Randle 12 silma, võitjate poolelt säras Josh Mayo 19 punktiga.

Turniiritabelis asub Rockets (7-26) 18 meeskonna seas 16. kohal. Bonn (21-12) jätkab viiendana.