Järveläinenilt taas hea mäng, aga Plymouthile kindel kaotus

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli meistriliiga põhiturniiri viimases mängus alistas Sheffield Sharks võõrsil Joonas Järveläineni kodumeeskonna Plymouth Raidersi 98:82.

Sheffield asus kohtumist 24:19 juhtima, kuid poolajaks oli nende eduseis vaid kahe punkti suurune. Plymouth võitis kolmanda veerandaja 24:20 ja sellega olid enne viimast neljandikku kahe silmaga juba ise juhtimas. Lõpp kuulus aga täielikult külalistele, kui visati 31 punkti Plymouthi 13 vastu ja teeniti kokkuvõttes 16-punktiline võit.

Joonas Järveläinen sai ligi 31 minutit mänguaega, mille jooksul viskas 14 punkti (vabavisked 2/3, kahesed 3/11, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta 8 lauapalli, andis 2 korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja 4 isiklikku viga.

Plymouthi parimana viskas 31 punkti Tre Bowman, 11 silma lisas Eddie Matthew. Võitjatele tõi Dirk Williams 21 punkti. Võrdselt 18 silma viskasid Zachariah Gachette ning Robert Marsden, kellest viimane noppis ka 12 lauapalli.

Liigatabelis plasteerus Plymouth (8-25) kümnendale kohale. Sheffield (18-15) jäi kahe koha võrra kõrgemale tabelireale.