fbpx
Close

Donaldas Kairys: loodan Kalev/Cramos jätkata

-Indrek Reinbok, Donaldas Kairys ja Giedrius Zibenas | Foto: Siim Semiskar

-Indrek Reinbok, Donaldas Kairys ja Giedrius Zibenas | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga 2017/2018 hooajal võitjaks tuli BC Kalev/Cramo. Seerias oldi Tartu Ülikooli võistkonnast 4-0 paremad ja otsustav kohtumine kuulus kalevlastele 99:83.

Võitjate peatreener Donaldas Kairys oli pärast meistritiitli võitmist mõistagi õnnelik ja loodab, et ka tuleval hooajal klubiga koostöö jätkub. “See on mu esimene tiitel, olen ülimalt rahul! See oli täielik tiimitöö ja -võit. Kedagi eraldi esile tõstma ma ei hakka, võite statistikat ise vaadata. Olen täna uhke treener,” ütles Kairys TV6-le antud intervjuus.

“Ma ei oska öelda, kas mind just üllatas, et Tartu meiega kaitses hätta jäi. Nad ju püüdsid ja üritasid kõvasti, aga me oleme viskav meeskond ja suutsime seda finaalis järjekindlalt ning stabiilselt tõestada. Viisime endale omase mängu edukalt ellu. Loodan, et jätkan Kalev/Cramos. Eks neid asju arutatakse pärast, kui meil on väike koosolek. Minu soov on jätkata!”

Tartu peartreeneri Priit Vene sõnul oleks finaalseerias kindlasti võidurõõmu maitsta tahtnud, kuid parem meeskond võttis oma. “Jäime finaalis kokkuvõttes selgelt alla, mis siin ikka õigustada. Olime natuke õhemad ja kaotused inimkoosseisus olid meie jaoks valusama mõjuga. Vastane oli tugevam. Carl Engström ei mänginud täna, sest ta pole selleks valmis. Mõttetu olnuks lõhkuda teda. Kuni finaalini tuleb hooajaga enam-vähem rahule jääda. Finaalis oleks tahtnud võit,” rääkis Vene.

scroll to top