fbpx
Close

Sten-Timmu Sokk: Tartu andis neli väga head lahingut

-Sten Sokk | Foto: Siim Semiskar

-Sten Sokk | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga neljandas finaalmängus oli BC Kalev/Cramo 99:83 parem Tartu Ülikooli võistkonnast ning seeria 4-0 üleolekuga riputati kalevlastele kokkuvõttes kaela kuldmedalid.

Cramo meeskonna tagamängija Sten-Timmu Sokk arvas, et seerias ei antud küll ühtegi mängu ära, aga see-eest oli Tartuga väga head mängu. “Tartu oli võib-olla natuke paremini valmis ja tahtmist täis see mäng ära võita, aga tõde on õnneks see, et saime selle mängu lõpuks kätte. Magus on ikka, tore on alati võiduga lõpetada ja puhkusele minna. Mida raskemini ta tuleb, seda magusam on, aga Tartu andis meile minu arvates neli väga head lahingut. Võib-olla see skoor ei öelnud kõikides mängudes kogutõde. Meil mingid perioodid mängus õnnestusid paremini ja sellest tuli ka vahe,” rääkis Sokk ERR-ile antud intervjuus.

Soku sõnul hooajaga tervikuna siiski päris rahule jääda ei saa, sest VTB Ühisliigas oleks kindlasti võinud mõni võit veel juures olla. “Usun, et oleksime saanud ka VTB-s palju edukamalt mängida. Meil läks seal julgelt üle kuue mängu lõppude peale, mida oleksime võinud vabalt võita. Kahju on sellest hooajast VTB-s, aga võiduga on Eesti meistriliigas ka hea lõpetada.”

scroll to top