fbpx
Close

Janari Jõesaar karjääri esimesest meistritiitlist: rokib!

-Janari Jõesaar tiitlivõitu tähistamas | Foto: Siim Semiskar

-Janari Jõesaar tiitlivõitu tähistamas | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga neljandas finaalmängus alistas BC Kalev/Cramo 99:83 Tartu Ülikooli meeskonna ning 4-0 seeria võiduga tuli ka Eesti meistriks. Esmakordselt karjääris nii kaugele jõudnud Kalev/Cramo ääremängija Janari Jõesaar nautis võitu kohe esimestest hetkedest täiel rinnal.

“Väga hea tunne on! Mõnus! Rokib! Nii nagu tahtsime, nii tuli ka välja. Teist plaani, kui 4-0, meil ei olnud,” võttis Jõesaar Korvpall24.ee portaali palvel oma esimese täiskasvanute meistritiitli emotsiooni kokku.

Jõesaar nõustus, et kõik mõõnad, mis finaalseerias neil sisse tulid, suudeti kiirelt lahendada ning Tartule väga võimalust ei antudki: “Meeskonnas valitsenud suur tahe aitas meil pidevalt midagi välja nuputada, kui olukord platsil keeruliseks läks. See päästis meid tihti ära.”

Kuidas enda rolliga sel hooajal Kalev/Cramos rahule jäid? “Ma olen kogu aeg öelnud, et alati võib paremini, aga ma ei saa ju pettunud olla. Arvan, et mängisin enda rolli välja ja tegin omad asjad ära. Üldiselt võib rahule jääda,” vastas 24-aastane ääremängija tagasihoidlikult.

Jõesaar kogus tänavusel hooajal 24 koduliigamänguga keskmiselt 21 minutit, 9,9 punkti, 4,1 lauapalli, 2,1 resultatiivset söötu ja 1,0 vaheltlõiget.

scroll to top