E-spordiliiga veerandfinaalpaarid kujunesid välja eriti põneval moel

Kui Pärnu Sadam/Transcom ja Tallinna Kalev/TLÜ olid koha poolfinaalis kindlustanud juba enne tänast mängupäeva, siis kohad kolm kuni kuus said selgeks alles põhiturniiri viimase kohtumisega, kirjutab basket.ee.

BC Kalev/Cramo alistas Tartu Ülikooli 74:49 ja Avis Utilitas Rapla kaotas Pärnu Sadamale 68:92, mis tähendas, et Cramo, Tartu ja Rapla vahel tekkis surnud ring. Pikima õlekõrre tõmbas punktide vahega BC Kalev/Cramo (+11). neile järgnes Tartu (-1) ja põhiturniiri viienda kohaga pidi seega leppima Rapla (-10). Tänases kolmandas mängus oli Rakvere Tarvas 81:37 üle TALTECH-i meeskonnast, kes põhiturniiril võiduarvet avada ei suutnudki.

Seega kohtuvad esmaspäevastes veerandfinaalides omavahel Tartu Ülikool ja Avis Utilitas Rapla ning BC Kalev/Cramo ja Rakvere Tarvas. Esimese paari võitja läheb poolfinaalis vastamisi Pärnu Sadam/Transcomiga ning teise paari võitja Tallinna Kalev/TLÜ-ga. Playoffides mängitakse ühe võiduni. Veerandfinaalides kaotanud võistkonnad saavad lõplikus paremusjärjestuses 5. ja 6. koha vastavalt põhiturniiri paremusjärjestusele.

Vaata turniiritabelit siit ja ajakava siit.