fbpx
Close

Eesti liiga üks silmapaistvam tagamees lahkub ootamatult Rapla meeskonnast

Avatar
-Mario Ihring | Foto: Siim Semiskar

Aasta algus on alanud Rapla korvpallimeeskonnale ootamatu uudisega, kui mängija soovile vastu tulles lõpetatakse leping põhimängujuhi Mario Ihringuga.

Rapla korvpallimeeskond teatab, et möödunud kuu parimaks Eestis pallivaks mängijaks valitud Mario Ihring ei jätka Rapla ridades. Kuigi koostöö on olnud positiivne siis mängija eraelus on esile kerkinud teemad, mis tuleb hetkel seada tähtsamale kohale kui korvpall. Ihring on otsustanud naasta kodumaale.

Lepingu lõpetamist kinnitab pressiteate vahendusel ka Rapla korvpalliklubi juht Jaak Karp: “Sellist olukorda ei ole klubi ajaloo vältel olnud, kus ühel hooajal lahkuvad meeskonnast kaks mängijat (Alihodzic ja Ihring) nii, et põhjused ei ole otseselt seotud korvpalliga, vaid mängija eraelu puudutavate küsimustega.”

Kuna Mario lahkumine meeskonna juurest on sügavalt isiklikel põhjustel, siis avalikult ta sellel teema kommentaare ei soovi jagada. “Tahan tänada oma meeskonda, treenereid, fänne ja sponsoreid selle erakordse võimaluse eest Raplas! Mõnikord on elu aga suurem kui korvpall, sellepärast sündis ka minu otsus lahkuda,” sõnas 192 cm pikkune slovakk vaid.

Seega on tänane Rapla ja Pärnu Sadama vaheline kohtumine mängumehele viimane. Seni on 22-aastane Ihring olnud Rapla meeskonna üks liidritest. Ta on PAF liigas keskmiselt mängu kohta viibinud väljakul 31,2 minutit, visanud 17,5 punkti, võtnud 5,7 lauapalli ja andnud 5,9 resultatiivset söötu.

TEADAANNE‼️
Mario Ihring lahkub Rapla meeskonnast isiklikel põhjustel. Tänane mäng jääb Rapla särgis tema viimaseks!…

Posted by Rapla korvpallimeeskond on Laupäev, 16. jaanuar 2021

scroll to top
Inline
Inline