fbpx
Close

Eksperdid ennustavad Meistrite Liiga võitjat – kellega ühtib sinu arvamus?

Foto: REUTERS/Scanpix

Kohe on käes suur hetk jalgpallisõpradele üle Euroopa, sest Meistrite Liiga finaal toob vastamisi kaks tugevat meeskonda – Manchester City ja Milano Inter. Kas Manchester City teeb ajalugu ja võtab kolmest suurest karikast kolm või kordab Milano Inter 13-aasta tagust saavutust ja krabab tiitli endale? Loe, mida ennustavad Eesti jalgpalli eksperdid finaaliga seoses.

Hiljuti FC Flora tegevjuhina alustanud ja aastaid ka ise kõrgtasemel jalgpalli mänginud Sergei Hohlov-Simson loodab, et eesootav finaal ei jää ühekülgseks ja lisab: “Kuigi tundub, et üks meeskond on teisest peajagu üle, on pall ümmargune ja finaalis võib kõike juhtuda. Minu meeskond on City ja pakun neile 2:0 võitu.”

Spordiennustusportaali Optibeti Eesti piirkonnajuht Annika Pajupuu kommenteerib: “Manchester City võidukoefitsent on hetkel 1.46, Milano Interil 6.75, tugev soosik on tõepoolest City, aga Inter on varemgi soosikuid üllatanud. Isiklikult ootan sarnaselt Sergeile põnevat finaali!”

FC Flora president Pelle Pohlak hoiab pöidlaid Milano Interile: “Viimastel aastatel on Manchester City domineerinud maailma ühte kõige tugevamat, Inglismaa Premier League’i, samas Champions League’i tiitel on jäänud saavutamata. Süda elab kaasa Inter Milanile, aga mõistus ütleb, et Manchester City saab sellel korral enda soovi täidetud. Näeme tavatult palju väravaid finaali kohta ja City võidab 3:1.”

Mõlema meeskonna fännid on ootuses ja loodavad näha võidukat esitust oma lemmikmeeskonnalt. Manchester City on juba tõestanud oma võimekust sel hooajal, aga kas sellest piisab, et tõsta pea kohale klubi ajaloo esimene Meistrite Liiga karikas? Milano Inter oli tagaajaja rollis ka 2010. aastal, mil kohtus finaalis suursoosiku Müncheni Bayerniga ning võttis magusa 2:0 võidu. Kelle isu tiitli järele on sel korral suurem?

Meistrite liiga finaali avavile Manchester City ja Milano Interi vahel kõlab laupäeval kell 22.00 Istanbulis.

scroll to top