fbpx
Close

Enneolematu ühisrahastuskampaania! Aita NBA palluril palgaraha kokku saada ja uus klubi valida

-Spencer Dinwiddie | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

-Spencer Dinwiddie | Foto: USA TODAY Sports/Scanpix

Viimasel kahel hooajal Brooklyn Netsi korvpallimeeskonna üheks vedajaks kerkinud 27-aastane ja 196 cm pikkune mängujuht Spencer Dinwiddie tegi huvitava käigu, kui avas ühisrahastuse, milles osalejad võivad teatud summa täitudes valida talle NBA-s meeskonna, kuhu ta järgmisena siirdub.

2014. aasta draftis alles 38. valikuna ehk teises ringis võetud Dinwiddie esimesel kahel hooajal Detroit Pistonsis löögile ei pääsenud, kuid 2016/17 hooajal Brooklynisse siirdumine puhus tema karjääri lõkkele. Tänavusel hooajal kogus Dinwiddie enne koroonaviiruse algust keskmiselt 20,6 punkti, 6,8 resultatiivset söötu ja 3,5 lauapalli mängus.

Dinwiddie lõi ühisrahastusplatvormil GoFundMe lehekülje (SIIN), kus annab võimaluse fännidel otsustada tema järgmise mängupaiga üles. Selleks on vaja koguda 2625,8 bitcoini ehk umbes 24,6 miljonit USA dollarit. Kui raha saadakse kokku, siis allkirjastab mees fännide poolt kõige enam soovitud klubiga ühe aastase miinimumpalgaga lepingu. Järgmiseks hooajaks on mehel veel leping Netsiga, aga hooajal 2021/22 saab ta soovi korral klubist lahkuda.

“Ma loon GoFundMe võimaluse oma eelnevate Twitteri säutsude kinnitamiseks. Kui me jõuame sihile ja kogume 24 632 630 USA dollarit, siis lasen fännidel otsustada oma järgmise tiimi ja allkirjastan nendega aastase lepingu. Kui see summa täis ei tule, annetan kogu summa heategevuseks. Fännide kaasamine võib olla eriilmeline, tundkem sellest rõõmu, rahvas!” selgitas Dinwiddie loodud GoFundMe lehel.

Nende ridade kirjutamise hetkeks ehk laupäeva hilisõhtuks oli oma rahalise panuse andnud kokku 80 inimest ning 24,6-st miljonist oli koos 859 dollarit. Päris palju on veel minna!

scroll to top