fbpx
Close

FOTOD | Finaali 31 punktiga võitnud OSK lõpetas naiste korvpalliliigas hooaja kaotuseta

-OSK | Foto: Siim Semiskar

-OSK | Foto: Siim Semiskar

OlyBet naiste korvpalliliiga II divisjoni tänavuse hooaja lõpetas võidukalt OSK-i naiskond, kes alistas finaalis Rapla Paylessi 94:63 (31:13, 22:13, 28:16, 13:21) ning jäi tänavu sootuks alistamatuks.

Mängu tabavate visetega alustanud ja kiirelt vahe suureks paisutanud OSK-i kasuks viskas Kerdu-Arbet Lenear 27 punkti, hankis 8 lauapalli ja jagas 5 korvisöötu. Kati Rausbergi arvele kogunes 24 silma, 8 söötu ja 6 lauapalli ning Heila Rosenfeldt sai kirja 17 silma, 11 korvisöötu, 6 lauapalli ja 6 vaheltlõiget.

“Midagi väga üllatavat täna ei olnud. Olime väga keskendunud, kuna viimane nädal enne mängu oli meil palju haiguseid ja vigastusi ning me teadsime, et kõik peavad endast 100% välja panema. Olime Rapla vastu sel hooajal juba mänginud ja teadsime, mida oodata ja olime kõigeks valmis. Suutsime hooajale ilusa punkti panna,” kommenteeris finaali kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Kati Rausberg portaalile Korvpall24.ee.

Rapla liider Kaia Milling lõpetas mängu 19 punkti, 8 korvisöödu ja 7 lauapalliga, Katarina Tamm tõi 14 silma ja 6 lauapalli.

“Eks me salamisi lootsime, et suudame OSK-ile vastu hakata. Vahegrupi mängud olid skoori poolest lootustandvamad. Aga korvpall on lihtne mäng ning nad alustasid kohe tabavate visetega ja sealt oli meil tagasi juba väga raske tulla. Maksvusele pääses nende kogemus mängida endale välja nii head viskekohad ja need visked ka ära panna,” sõnas Milling.

Pronksimängus oli KK Tallinn 80:56 (18:18, 20:12, 12:11, 30:15) parem Keila Korvpallikoolist.

Finaali sümboolsesse viisikusse valiti Sofia Košareva (KK Tallinn), Kaisa Aatonen (Keila Korvpallikool), Kerdu-Arbet Lenear (OSK), Heila Rosenfeldt (OSK) ja Kaia Milling (Rapla Payless). Finaali MVP oli Kati Rausberg (OSK).

scroll to top