fbpx
Close

FOTOD | Košareva ja Komari 71 punkti viisid KK Tallinna pronksile

-KK Tallinn | Foto: Siim Semiskar

-KK Tallinn | Foto: Siim Semiskar

OlyBet naiste korvpalliliiga II divisjoni pronksi võitis KK Tallinna naiskond, kes oli Jüri Spordihoones peetud matšis 80:56 (18:18, 20:12, 12:11, 30:15) parem Keila Korvpallikoolist.

Võitjanaiskonnal tegid lõpuks skoori vaid kolm naist: Sofia Košareva kogus 41 punkti, 5 lauapalli, 4 korvisöötu ja 7 vaheltlõiget, Aleksandra Komar tõi 30 silma, 9 lauapalli ja 4 vaheltlõiget ning Anzela Manzuretsi arvele kogunes 9 punkti, 8 resultatiivset söötu ja 6 lauapalli. Kõik eelnimetatud naised viibisid platsil kõik 40 minutit.

“Võidu tõi meie pühendumine. Meid oli küll vähe, aga kõik andsid väljakul endast parima ning suutsime näidata head kokkumängu,” kommenteeris portaalile Korvpall24.ee 41 punktiga hiilanud Košareva. Enda ja naiskonnakaaslase Komari resultatiivse mängu põhjustena tõi ta suuremad kogemused: “Eks meil on ka kõrgliigas mängimise kogemust, mida saime ära kasutada.”

Keila Korvpallikooli poolel tõi nende liider Kaisa Aatonen 16 punkti ja 13 lauapalli, Anneli Peterson kogus 15 silma ja 11 lauapalli ning Maarja Sillamaa arvele jäi 10 punkti.

“Me ei saanud Košarevat ja Komari kaitses kuidagi kinni. Tahtsime oma kiiremat tempot neile peale suruda, aga see ei õnnestunud. Vaheajal leppisime kokku, et üritame neid üleväljapressiga survestada, aga jäime ikka nende tempoga mängima,” selgitas Keila liider Kaisa Aatonen allajäämise põhjuseid.

Liiga finaalis kohtuvad algusega kell 16.30 põhiturniiri kaks parimat OSK ja Rapla Payless.

scroll to top