fbpx
Close

FOTOD | Kotsar, Puidet ja Järveläinen valmistuvad vastaseid läbi küpsetama

-3x3 koondise trenn | Foto: Siim Semiskar

-3×3 koondise trenn | Foto: Siim Semiskar

8.-12. juunil Filipiinidel, Manilas peetavaks 3×3 korvpalli MM-iks valmistuv Eesti koondis on ilusate ilmadega kolinud õue ning treeninud lõõskava päikese all. Korvpall24.ee portaal käis kolmapäeval ennelõunal tiimi treeningut vaatamas ning toome teieni ka eksklusiivse fotogalerii.

Peatreener Siim Raudla juhendamisel tegutsev koondis treenis sel korral koosseisus Maik-Kalev Kotsar, Jaan Puidet ning Joonas Järveläinen. Tiimi neljas liige Martin Dorbek on hetkel veel hõivatud koduse kõrgliiga finaalseeriaga BC Kalev/Cramo ridades.

Esimese asjana jäi kohe silma treeningu intensiivsus, millele aitas kaasa ka lõõskav päike. Raudla utsitas mehi pidevalt tagant sõnadega, et tööd tehakse selle eesmärgi nimel, et MM-il mängude viimastel minutitel suudaks nemad vastaseid läbi küpsetada mitte vastupidi.

Kotsar, Puidet ja Järveläinen said kuuma päikese käes teha erinevaid soojendusharjutusi, risti üle väljaku spurte, väga jõulist 1-1 mängu ning ka viskeharjutused olid väga tempokad ja Raudla hoidis intensiivsust üleval.

3×3 MM mängitakse 8.-12. juunini Filipiinidel, Manilas, maailma suurimas sisesaalis – 55 000 inimest mahutavas Philippine Arenal. Eesti alagrupikaaslased on Sloveenia, Poola, Jaapan ja Ecuador.

FOTOGALERII:

scroll to top