fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Baskonia sai võõrsil kindla kaotuse, Drell ja Bulls näitavad NBA tütarliigas head minekut 

-Henri Drell | Foto: Windy City Bulls Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad tegid MM-valikmängude ajaks pausi, kuid Euroliigas ja USA G liigas jätkati mängudega. Mõlemas on võistlustules ka eestlased ning selles nädala kokkuvõttes teeme ülevaate, kuidas meie meestel läks.

Euroliiga ja FIBA riiu tõttu Euroopa tugevaim klubisari hooaja sees koondisepause ei tunnista. Seetõttu jäid koondisesse tulemata Baskonia ridades palliv Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste, kes olid võistlustules reedel, kui tuli tunnistada võõrsil Ateena Panathinaikose kindlat paremust. Ookeani taga käis väljakul NBA G liigas palliv Henri Drell, kelle koduklubi Windy City Bulls teenis eestlase abiga möödunud nädalal kolm järjestikust võitu.

Möödunud nädala suurim uudispomm tuleb, aga üleminekuturult, sest Hispaanias pallivate eestlaste nimekiri sai nädalavahetusel olulise lisanduja. Itaalia meistriliiga klubi Trentoga lepingut omav Matthias Tass, kes alustas hooaega laenulepinguga Poolas Dabrowa Gornicza meeskonnas liitub pärast head hooaja algust uue laenulepingu alusel Hispaania meistriliigas palliva Baxi Manresa võistkonnaga.

scroll to top