fbpx
Close

INTERVJUU | Kasper Suurorg: vahepeal on nii, et 10 minutit enne trenni helistatakse ja öeldakse, et nüüd on vaja

-Kasper Suurorg | Foto: Siim Semiskar

Üheks möödunud suve kõige üllatavamaks Eesti korvpalluri üleminekuks oli U20 koondise särgis suurepärase EM-turniiri teinud Kasper Suuroru liitumine nelja-aastase lepingu alusel Hispaania suurklubi Badalona Joventutiga. Igapäevaselt põhimeeskonna ja tütarklubi CB Prati vahel pendeldav 20-aastane ja 197 cm pikkune mängujuht on Hispaania tiimis pandud kõva treeningkoormuse alla ning enda sõnul noor eestlane naudib protsessi täiega.

Korvpall24 portaal rääkis Suuroruga pikemalt Eesti rahvuskoondise treeningul enne MM-valikmänge Rootsi ja Soomega, millest viimases noormees hiljem ka oma meestekoondise debüüdi ära tegi. Lisaks sellele, et uurisime eelmisel hooajal ookeanitaguses üliõpilasliigas NCAA üsna tagasihoidliku aasta teinud Suurorult koondisekutse emotsioonide kohta, tahtsime ka teada, kuidas täpselt tal Hispaanias need seisud põhitiimi Badalona Joventuti ja tütarklubi CB Prati vahel on.

Suurorg rääkis väga põhjalikult lahti, kui palju ta treenib esindusmeeskonnaga ning kui palju LEB Silveris mängiva tütarklubiga, kui suur on võimalus, et ta tänavusel hooajal näiteks Eurocupis Joventuti eest oma debüüdi saab teha, kuidas on korraldatud noormängijate eluolu, kui palju pööratakse klubis tähelepanu füüsise arendamisele ning mille taha on jäänud see, et LEB Silveri sarjas on Suuroru statistilised numbrid jäänud oodatust seni veel tagasihoidlikumaks.

scroll to top