fbpx
Close

INTERVJUU | Mikk Jurkatamm oma rollist Trevisos: olen vastaste kõige kõvematel meestel nagu tatt küljes

-Mikk Jurkatamm | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal poole pealt TalTech/Optibeti meeskonnast Itaalia kõrgliigasse Treviso tiimi siirdunud Mikk Jurkatamm pidi vigastuse tõttu kahjuks suvise koondisetsükli ning seejuures ka EM-finaalturniiri vahele jätma. Nüüd on 22-aastane ja 197 cm pikkune viskav tagamees aga koondises tagasi, kui tuli Eestit abistama MM-valikmängudes Rootsi ja Soome vastu.

Korvpall24 tegi Jurkatammega pikema intervjuu koondise avatud treeningul paar päeva enne mängu Rootsiga. Rääkisime tänavu Treviso eest seniste Itaalia kõrgliigamängudega keskmiselt 11,4 minutit, 3,3 punkti ja 1,3 resultatiivset söötu kirja saanud tagamehega tema rollist ja tegemistest Itaalias ning loomulikult ka koondise teemadel.

Uurisime Jurkatamme käest, mis tundega ta Eesti EM-finaalturniiri mängudele kaasa elas, kas nüüd on tervis 100-protsendiliselt korras, milline on ta roll Trevisos ning kui pikk leping tal klubiga on, millisena ta tunnetab tänavusi Itaalia kõrgliiga jõujooni, mis mõtetega ta sel korral oluliselt noorenenud Eesti koondise juurde tuli ning kui kergelt ta väheste treeningutega uusi asju külge võtab.

scroll to top