FOTOD | G4S Noorteliiga näitas Raplale hambaid, aga teenis kokkuvõttes kindla kaotuse

-Ron Arnar Pehka | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliiga laupäevases ainsas mängus teenis võidulisa Rapla Avis Utilitas, kui võõrsil oldi 103:80 paremad G4S Noorteliigast.

Võõrustajad suutsid üllatuslikult esimese veerandaja 22:22 viigistada, poolaja võinuks Rapla 11 punktiga võita, kuid Ron Arnar Pehka enda väljakupoolelt teele saadetud kaugvise oli tabav. Kolmanda veerandajaga said vastased eduseisu siiski 17 punktile kasvatatud ja ka viimane neljandik võideti.

Rapla parimad olid Domagoj Bubalo ja Dominique Hawkins 18 puntkiga. Nolan Cressler lisas 16 ning Gert Dorbek 12 silma. G4S Noorteliiga poolelt oli samuti 18 punktiga resultatiivseimad Ron Arnar Pehka ja Leemet Loik. Karl-Kristjan Karpini arvele jäi 15 punkti ning Eric Schmalz tõi 14 silma.

Turniiritabelis on G4S Noorteliiga teeninud 12 kaotust ja see annab neile 9. koha. Hooaja kahes viimases mängus kohtutakse TTÜ ja Tallinna Kalev/TLÜ-ga. Rapla (13-9) jätkab kolmandana, kuid lähimatel jälitajatel Valga-Valkal ja Kalev/TLÜ-l on mõlemal võimalus see koht põhiturniiri lõppedes endale saada.