Kuressaare pani põhiturniirile võiduka punkti

-Andri Väljaots | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas peeti laupäeval viimane põhiturniiri kohtumine, milles Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY võitis 84:75 BC Kalev/Cramo duumelmeeskonda.

Võistkonnad mängisid esimese veerandaja 19:19 viiki, kuid poolajaks pääses kuue punktiga juhtima Kuressaare. Eduseis kahanes kolmanda veerandajaga ühele punktile, kuid see-eest võideti viimane neljandik 22:14 ja ühtlasi ka kohtumine.

Võitjatele tõi 23 punkti Margo Liivand. Andri Väljaots lisas 15 ja Raigo Sooär 11 silma. Cramo poolelt viskas 16 punkti Allar Leppind. Kaksikduubli tegi Madis Soodla, kes sai kirja 15 punkti ja 11 lauapalli.

Kuressaare (4-18) jäi turniiritabelis 12 tiimi seas eelviimasele kohale. BC Kalev/Cramo I (6-16) platseerus kümnendaks.