fbpx
Close

Valga-Valka jäi koduväljakul kindlalt Ogrele alla

Avatar
-Edgars Lasenbergs | Foto: Siim Semiskar

Valga-Valka Maks&Mooritsa korvpallimeeskond pidi Läti meistrivõistlustel koduväljakul tunnistama BK Ogre 78:63 paremust.

Külalised haarasid juba esimesest minutist alates initsiatiivi, kuid poolaja lõppu mängis Valga isukamalt ja pausile mindi 38:50 kaotusseisult. Kolmanda veerandaja võitis Ogre koguni 18:7 ja viimasele neljandikule mindi vastu juba 23-punktilises eduseisus. Neljanda veerandaja võitis Valga 18:10 ning vähendas sellega kaotusseisu 15 punktile.

Edgars Lasenbergs kerkis üleplatsimeheks 19 punktiga. Egert Haller lisas 8 silma ja Sander Saare ning Ernestas Bružas kumbki 7 punkti. Võitjate parim oli Guntis Sipolinš 13 punktiga. 12 silma tõid Janis Antrops ja Marcis Vitols.

Turniiritabelis on Ogre (16-8) teeninud põhiturniiril 4. koha ning neil pole võimalik tõusta enam Jurmalast mööda kolmandaks või langeda viiendaks. Valga (5-9) peab play-off koha kindlustamiseks kahest viimasest mängust (Valmiera ja Jurmala) vähemalt ühe võitma, sest teoreetiline võimalus on olemas, et nii Jekabpils kui ka Liepaja saavad Valgast mööduda.

scroll to top
Inline
Inline