fbpx
Close

Egert Haller: nii lähedal oli… aga pole midagi teha, korvpall on selline

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

-Egert Haller | Foto: Siim Semiskar

Reede õhtul kulminatsioonini jõudnud ülipõneva Eesti korvpalli meistrivõistluste pronksiseeria kaotajaks pooleks oli Rakvere Tarva meeskond, kes viimases viiendas kohtumises tuli lõpus veel küll välja 20-punktilisest kaotusseisust, aga pidi leppima 81:84 kaotusega.

“Eks see mäng oli üles-alla, aga meil see mõõnaperiood kujunes liiga pikaks. Korraks oli 20 punkti juba vahe ja sellest on raske tagasi tulla,” kommenteeris ETV spordiuudistele läbi kogu seeria mitmeid hiilgemänge pakkunud ja ka viimases kohtumises viis kolmest tabanud ja 17 punkti toonud tagamees Egert Haller.

Karikavõistlustel lausa finaali pääsenud ja BC Kalev/Cramo järel hõbedase autasu teeninud Tarvas oli hooaja alguse hinnangute vastaselt viimaste minutiteni medalimängus ka eestikatel, kuid pronksmedalid libisesid lõpuks napilt käest. Halleri arvates oli kõige valusamaks momendiks seeria neljanda kohtumise lõpp koduplatsil.

“Me ikka läksime medalit võtma. Seda magusam oleks olnud, kuna enne hooaega panid spetsialistid meid ränkingutes viimaseks. Karika hõbe ja siia otsa meistrikate pronks oleks olnud väga magus. Eks see valus on… nii lähedal oli. See eilne (neljapäevane – toim.) mäng selliselt ära anda. Enda käes oli pall, 12 sekundit mängida. Aga pole midagi teha, korvpall on selline. Palju õnne Rapla võistkonnale,” rääkis Haller.

Vaata ETV uudiste videoklippi ERR-i spordiportaalist…

Loe ka: Sven Kaldre: ise tundsin, et tuterdasin seal väljakul ringi, aga tuli ära ja tuleb rahul olla

scroll to top