fbpx
Close

Toomas Annuk: meie noored… nad on ikka kõvad vennad

-Toomas Annuk | Foto: Siim Semiskar

-Toomas Annuk | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitase meeskond suutis reedel peetud Eesti korvpalli meistrivõistluste pronksiseerias otsustava viienda mängu 84:81 (12:19, 26:16, 29:14, 17:32) võita ning klubi ajaloos viienda medali teenida. Tiimi peatreener Toomas Annuk võttis pärast kurnava seeria viimast vaatust mütsi maha oma tagaliini ees, kus pärast Brandon Childressi vigastust pidid noored mehed võtma raskel momendil ohjad üle.

“On endalegi peamurdmist, aga arvan, et meie noored, mõtlen siin eelkõige Tomi (Kaldre – toim.) ja Gregorit (Ilves – toim.)… nad on ikka kõvad vennad. Nad sattusid sellisesse rolli, mida nad enne play-off’i võib-olla ei oodanudki. Maru suur müts maha nende ees, nemad tassisid selle ära. Arvestades nende noorust ja kogenematust, siis sealt tulid ka need rasked perioodid meie mängus. Aga lõpp hea, kõik hea,” rääkis Annuk ETV spordisaatele antud intervjuus.

Küsimuse peale, kas kõige kahvatuma medaliga võib rahule jääda või jääb poolfinaalseeria Pärnu Sadamaga kripeldama, vastas Annuk: “Pronksiga oleme kindlasti rahul. See, mis oli Pärnuga, see oli. Pärnu on selgelt komplekteeritud mängima seal, kus nad praegu mängivad. Kripeldama jääb see, et olime paar korda ka päris lähedal ka Pärnuga. Eks seal kogemust oli rohkem ja nemad teenisid selle koha finaalis ning hoian neile seal pöialt.”

Vaata ETV uudiste videoklippi ERR-i spordiportaalist…

Loe ka:  Sven Kaldre: ise tundsin, et tuterdasin seal väljakul ringi, aga tuli ära ja tuleb rahul olla

scroll to top