fbpx
Close

Sven Kaldre: ise tundsin, et tuterdasin seal väljakul ringi, aga tuli ära ja tuleb rahul olla

-Sven Kaldre | Foto: Ekraanitõmmis

Reede õhtul kulmineerus Raplas koduse korvpalli meistriliiga pronksiseeria, kui kodumeeskond Rapla Avis Utilitas suutis otsustavas ehk viiendas mängus teenida 84:81 (12:19, 26:16, 29:14, 17:32) võidu.

Läbi kogu seeria kolmesejoone tagant väga ohtlik olnud ja otsustavas kohtumises 16 punkti toonud Rapla fännide üks armastatumaid mängumehi Sven Kaldre jaksas ülimalt väsitava seeria lõpus klubi Facebooki lehel avaldatud intervjuus veel ka nalja visata.

“Pronksmedal on kaelas, mida veel tahta?” küsiti Kaldrelt intervjuu alustuseks. “Oleks tahtnud finaalis mängida,” naeris Kaldre vastuseks, aga siis nõustus, et pronksmedal ikkagi võidetakse. “Ja-jah, tuleb rahul olla. Viiendas mängus kodus pronks võtta, sellega peab rahul olema.”

“Võitlust oli ja vastased väärisid teineteist. Rakverele tuleb kõvasti au anda. Müts maha nende ees. Siin oli õnne ka lõpus ja oleks võinud emmale-kummale minna. Noored said siit kõva kooliraha,” vihjas Kaldre sellele, et Rapla tagaliinis said pärast Brandon Childressi vigastust põhiraskuse oma õlgadele Tom Kaldre ja Gregor Ilves.

Enda viimase esituse ja hetkeseisundi kohta andis Sven Kaldre sellise hinnangu: “Olen väsinud ja seda oli lõpus näha ka. Ma ise tundsin, et tuterdasin seal väljakul ringi. Aga noh, tuli ära ja tuleb rahul olla.”

Rapla klubi jaoks oli see neljandaks pronksmedaliks ning esimeseks medaliks üle kolme aasta. Varasem edukas periood oli aastatel 2015-18, kui võideti kolmel korral kolmas kohta ja hooajal 2016/17 jõuti välja finaali.

scroll to top