Lauavõitluses domineerinud Sassari ei suutnud samaväärset visketabavust näidata ja hooaja lõpp on ühe kaotuse kaugusel

-Kaspar Treier | Foto: Siim Semiskar

Kaspar Treieri koduklubi Sassari Dinamo kohtus reedel Itaalia korvpalli kõrgliiga veerandfinaalseeria teises mängus Veneetsia Umana Reyeriga. Neljapäeval tuli lisaajal vastu võtta napp 91:92 kaotus ja nüüdki jäädi vastasele alla 78:83 (24:21, 23:16, 7:20, 24:26).

Veneetsia meeskond oli parem nii kahepunkti-, kolmepunkti- kui ka vabavisetel vastavalt 58,1% – 48,7% (18/31 – 19:39), 38,7% – 29,6% (12/31 – 8/27) ja 84,6% – 61,5% (11/13 – 16/26). Lauavõitluse võitis Sassari 45:33 (ründelaud 15:2). Korvisööte andis Veneetsia rohkem 19:14 ja vaheltlõikeid tehti samuti rohkem 7:5. Pallikaotuseid kogunes Veneetsial 10, Sassaril 12.

Kaspar Treier teenis mänguaega viis minutit ja punktiarvet ei avanud. Lisaks võttis ta ühe lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ja isikliku vea.

Ethan Happ viskas Sassari parimana 14 punkti, võttis 8 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Filip Krušlin, Jason Burnell ja Stefano Gentile lisasid võrdselt 13 punkti, kellest viimased kaks hankisid 9 lauapalli. Eimantas Bendzius sai kirja 12 punkti ja 9 lauapalli.

Stefano Tonut oli võitjate resultatiivseim 25 punkti, 4 lauapalli ja 3 korvisööduga. Mitchell Watt kogus 20 punkti, 7 lauapalli ja 4 korvisöötu ning Andrea De Nicolao tõi 12 punkti.

Veerandfinaalseeria kolmas mäng toimub pühapäeval, 16. mail. Kui Sassari sealt võitu võtta ei suuda, siis on hooaeg nende jaoks läbi.