G4S Noorteliiga pääses karikasarjas edasi, ees ootab Rakvere Tarvas

-Joosep Heinla | Foto: Siim Semiskar

Aivar Kuusmaa juhendatav G4S Noorteliiga meeskond alistas Paf Superkarika korduskohtumises Ehton/Föönix meeskonna numbritega 83:69 ning edenes kaheksandikfinaali, kus tuleb vastamisi minna kõrgliigas palliva Rakvere Tarvaga.

Avamängus 84:65 võidu teeninud Audentese Spordigümnaasiumi esindusvõistkond jäi avaveerandi järel 10:17 kaotusseisu, kuid poolajaks suudeti kahe punktiga ette rebida (33:31). Kolmanda veerandi keskel tegi G4S Noorteliiga 12:0 vahespurdi ning ohtlikult lähedale vastaseid enam ei lastudki, kirjutab Basket.ee.

Võitjate poolelt kogusid Gregor Allik 17, Joosep Heinla 15, Illimar Raiend 14, Jarko Kõrvel 13 ja Egert Erm 8 punkti. Ehton/Föönixi poolelt kerkis parimaks Andres Kuuse 15 silmaga. Ahti Roostalu lisas 9 silma.

Kaheksandikfinaalmängud Rakvere Tarva vastu toimuvad 24. ja 25. septembril.