fbpx
Close

Haigusega kimpus olnud Dominique Hawkins: tervis on nüüd 100% korras

-Dominique Hawkins | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitase korvpallimeeskond alistas neljapäevasel Eesti-Läti ühisliiga raames lähirivaal Pärnu Sadama 94:85 (20:22, 24:14, 30:21, 20:28). Tähtsa võidu järel said sõna meeskonna uus peatreener Toomas Annuk ning 15 punkti ja 10 resultatiivse sööduga üks peamisi võidu sepistajaid olnud Dominique Hawkins.

„Oli hea meeskonna juurde naasta, ma olin paar päeva (haiguse tõttu) väljas, kuid õnneks see meeskonna keemiat ära ei rikkunud,“ sõnas 24-aastane tagamängija.

Hawkins lisas, et tervis on nüüdseks 100 % korras ja et ta on palavikust võitu saanud. Võidu võtmeks Pärnu vastu pidas ta Rapla head kaitsemängu : “Me tegime palju vaheltlõikeid  ja saime kiirrünnakutest palju punkte.“ Hoolimata sellest nägi ameeriklane Rapla meeskonna mängus ka arenguruumi: „Me peame palli liigutamisel paremat tööd tegema, pallikaotusi kogunes liiga palju.“

Peatreener Toomas Annuk jäi peale vajalikku võitu vaoshoituks: “Emotsioonid on nagu ikka peale võidumängu. Tuleb rahul olla.“ Annuk ei olnud üllatunud, et Pärnu meeskond kaotusseisust mängu tagasi tuli: „Ma olen koguaeg teadnud, et nad on väga agressiivne võistkond. Kõikidel nendel aastatel, mil me nende vastu mänginud oleme, on meil selle agressiivsuse vastu probleeme olnud,“ ütles ta ning lisas Pärnu kiituseks, et talle personaalselt selline mängustiil meeldib.

Viimase aja paranenud mängupildi kohta ei pea Annuki sõnul sügavamat põhjust otsima, kui see, et meeskond koosneb headest mängumeestest. Rapla fännide rõõmustuseks avaldas Annuk intervjuu lõpus lootust, et järgmises Eesti-Läti ühisliiga mängus saavad korvpallisõbrad näha Raplat uuenenud koosseisus: „Usun, et Joonas Sein mängib juba pühapäeval Valmiera vastu, paberimajandus peaks korda saama.“

scroll to top