fbpx
Close

Heiko Rannula näeb Eesti meestel Pärnus suurt rolli: ainult leegionäridele lootes me kaugele ei purjeta

-Heiko Rannula | Foto: Siim Semiskar

Pärnu Sadama korvpallimeeskond naasis Leedus toimunud Raimundas Sargunase nimeliselt turniirilt kolmanda kohaga, kui avapäeval jäädi 77:82 alla leedulaste Panevežyse Lietkabelisele, kuid teisel päeval alistati 80:66 lätlaste BK Ogre. Klubi Facebooki lehel kommenteeris tiimi hetkeseisu peatreener Heiko Rannula.

“Saime väga head mängud tugevate vastaste vastu. On veel palju ebakõlasid, aga võrreldes Rakvere turniiriga oli pilt juba natukene parem. Nüüd saame paar päeva nokitseda ja siis juba laupäeval Valmierasse ning proovime jälle natuke paremad olla,” rääkis Rannula.

FIBA Europe Cupi kvalifikatsiooniturniirini on aega jäänud alla kahe nädala. Rannula sõnul on treenerite peas võistkonna liidrid teada: “Eks eeldatavad liidrid on ikka (teada), aga meeskond on olnud koos alles nädal aega, kindlasti on veel kompimist ja katsetamist. Nagu ka eelnevad hooajad, siis kindlasti pole me ühe või kahe mehe sats.”

Pärnu ridades on leegionäridest ka kaks siinse piirkonna meest ehk Andris Misters ja Edmunds Valeika. “Nad on juba kogenud mängijad ja meie regioonist. Ameeriklastel võtab kohanemine natukene rohkem aega. Aga meeskonnas on õhkkond hea ja mäng mängult on pilt paremaks muutunud. Kuigi välismaalasi on neli, on Eesti poistel väga suur roll ja kindlasti ainult leegionäridele lootes me kaugele ei purjeta. Igale positsioonile on vahetus olemas, proovime järelejäänud aja maksimaalselt ära kasutada ja ennast nii füüsiliselt kui mänguliselt paremasse vormi saada,” lisas Rannula.

scroll to top