fbpx
Close

HINDED | U20 koondis lämmatas Hollandi kaitsega, emotsionaalne rünnakuliider kerkis taas tagaliinist

-Johannes Kirsipuu | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti U20 korvpallikoondis mängis Gruusias, Tbilisis toimuval B-divisjoni EM-turniiril pühapäeval üsna küpse mängu Hollandi vastu, keda võis sarnaselt Islandile pidada üheks meie meeste peamiseks konkurendiks võitluses kahe edasipääsukoha nimel. Eesti võidunumbrid olid 73:62 (25:18, 11:19, 15:11, 22:14) ning rõõm oli tõdeda, et võrreldes avakohtumisega Islandi vastu kerkisid seekord vankrit vedama teised mängumehed.

Sellega on Eesti koondisel nüüd kahest mängust kaks olulist võitu kirjas, kui alistatud on Island ja Holland, kes on ilmselt Eesti kõrval kaks ülejäänut veerandfinaalikohtade nõudlejat. Laupäeval suutis Island omavahelises mängus Hollandi kahe silmaga alistada, mistõttu oli eestlaste jaoks mäng Hollandiga surnud ringi vältimiseks ülimalt oluline võita.

Siinkohal proovime kõrvaltvaataja seisukohast taaskord U20 koondise mängu pulkadeks lahti võtta ning anname ka Korvpall24 portaali poolt välja meie koondise selle kohtumise MVP auhinna ning jagame silmapaistvamatele mängumeestele hindeid.

scroll to top