fbpx
Close

INTERVJUU | USA-s kooli vahetav ja II divisjoni koliv Johannes Kirsipuu: korvpalli mõttes on see minu jaoks samm edasi

-Johannes Kirsipuu | Foto: Pitt State

Kahe ülikooliaasta järel muutusteks avatud Johannes Kirsipuu lähtub edasises korvpallikarjääris põhimõttest – üks samm tagasi, kaks sammu edasi. Kuigi liiga tase uuel hooajal mõnevõrra langeb, loodab 22-aastane mängujuht isiklikus plaanis korralikku arenguhüpet.

Kui tunamullu kogus 187-sentimeetrine endine noortekoondislane Central Arkansase särgis 14,4 minuti jooksul 5 punkti, 1,3 lauapalli ja 1,5 korvisöötu, siis lõppenud hooajal sai 22 kohtumises algviisikusse kuulunud mängujuht 21 minutiga kirja 6,6 punkti, 2,7 lauapalli, 4,1 söötu ja ühe vaheltlõike.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus avas Johannes detailsemalt ülikooli vahetamise tagamaid ning analüüsis teise ülikoolihooaja meeskondlikku ja isiklikku käekäiku. Saame teada, kuivõrd suurt huvi mängumehe vastu üles näidati ning miks langes otsus II divisjoni kooli kasuks. Kirsipuu võrdles ka D1 ja D2 divisjonide tasemevahet, kirjeldas enda oodatavat rolli uues meeskonnas ning andis mõista, kas ta püsib ka Eesti koondise radaril.

scroll to top