fbpx
Close

INTERVJUU | Positiivusest pakatav järelkasvukoondis vaatab lootusrikkalt tulevikku ja A-koondise suunas

-Eesti järelkasvukoondis | Foto: Marita Brigitta Mones/Basket.ee

Juuni lõpus peetud kontrollmängud kahe võidu ja kahe kaotusega lõpetanud Eesti järelkasvukoondise etteasted muutusid mäng-mängult üha kindlamaks. Kui Sverre Aava (21 a, 193 cm) tegemistega on siinne korvpallipublik hästi kursis, siis “võõrleegionäride” Joonas Riismaa (21, 199), Carlos Jürgensi (24, 193) ning Johannes Kirsipuu (21, 187) esitusi ja koondisega sulandumist jälgiti põnevusega.

Nelikust õnnestus kontrollturniir enim Oral Robertsi ülikoolist Leedu kõrgliigasse hüpanud Jürgensil, kes tõi võidumängus Filipiinide vastu 20 punkti ning kogus nelja kohtumisega keskmiselt 12,8 punkti. Kahes mängus osalenud Riismaa viskas keskmiselt 12 silma ning Kirsipuu ja Aav panustasid vastavalt 5,5 ja 5 punkti.

Korvpall24 portaal istus noormeestega turniiri lõppedes maha ning uuris, kuidas hindasid mängumehed enda individuaalseid oskusi kui ka meeskonna sisekliimat. Saime teada, kes koondislastest pakkus turniiri meeldejäävaima esituse ning millise masinaga surus Soome laeval kätt Kirsipuu. Suviste plaanide kohta küsides selgus ka pallivõlur, kes intervjuu avaldamise hetkel juba teisel pool ookeani paikneb.

scroll to top