fbpx
Close

INTERVJUU | Wisconsini ülikoolis oma aega ootav Markus Ilver: praegu teekond pooleli jätta tunduks totter

-Markus Ilver | Foto: Getty Images via AFP/Scanpix

Kolm aastat tagasi otsustas Markus Ilver liituda USA ülikooliliigas NCAA palliva Wisconsin Badgersi meeskonnaga. Järjekordne hooaeg ookeani taga on 22-aastasel mängumehel nüüd seljataga ning Korvpall24.ee portaal uuris eestlaselt, kui rahul on ta enda kohaga USA-s ja millised on tema tulevikuplaanid. 

Iga USA-s veedetud hooajaga on eestlase roll meeskonnas natukene justkui suurenenud. Kui esimesel aastal sai Ilver platsile kaheksas kohtumises ja mullu 18 mängus, siis sel hooajal käis 205 cm pikkune mängumees Wisconsini eest platsil 27 kohtumises, kus sai keskmiselt pea 6 mänguminutiga kirja 1,1 punkti ja 1,3 lauapalli.

Küsisime 22-aastaselt Ilverilt, milliste emotsioonidega ta kolmanda hooaja ülikooliliigas lõpetas ja saime teada, mitu hooaega eestlast veel NCAA tasemel ees ootab. Samuti tegime juttu meeskonnast lahkujatest ning uurisime, kuidas võib see mõjutada Eesti mängumehe minuteid ning kas ta pole mõelnud ülikooli vahetada nagu seda on teinud Kerr Kriisa või tulla hoopiski tagasi Euroopasse pallima. Lisaks rääkisime Ilveriga Wisconsini hooajast ning küsisime, milles on ta ookeani taga enim edasi arenenud ja mis ta kahe hooaja vahel ette võtab.

scroll to top