fbpx
Close

Hoop Kalev/Cramole: Almeida võib naasta alles jaanuari teises pooles

Ivan Almeida | Foto: Hendrik Osula, Kalev/Cramo

Ivan Almeida | Foto: Hendrik Osula, Kalev/Cramo

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonda on sel hooajal räsinud vigastustelaine. Kui oli teada, et Maksim Salaš ja Erik Keedus peavad pikemat aega eemal olema, siis nüüd selgus, et Ivan Almeida pole samuti veel niipea väljakule tulemas.

29-aastast ja 197 cm pikkust Almeidat oli vaevamas jalavigastus. Novembri lõpus ütles meeskonna füsioterapeud Priit Lehismets Korvpall24.ee portaalile: “Almeida on väga kaugel. Esialgu naasmislootust veel ei ole. Üleeile (20. novembril – toim.) proovis trenni teha, aga järgmisel päeval tuli ja ütles, et ikka veel on valu sees. Ta vaikselt käib iga päev ujumas ning üleeile proovisime ka väljakul – tegi soojenduse kaasa ja viskas natuke, aga jalg ikka valus.”

Ääremängija olukord muutus aga tõsisemaks. Nimelt kirjutas ta Instagrami vahendusel, et lõppeval aastal teda kindlasti enam platsil ei näe ja ilmselt ka suurema osa jaanuarist. “Ma pole oktoobri lõpust valutava jala tõttu mängida saanud. Pärast mõningaid täiendavaid uuringuid selgus, et jalaluumurruga olen veelgi 4-6 nädalat eemal. Ootan juba 2019. aastat ning tulen tagasi tugevamana kui varem.”

Kalev/Cramol seisab järgmine mäng ees 7. detsembril, kui kodus võetakse VTB Ühisliigas vastu Permi Parma meeskond. Neli päeva hiljem on samuti Tallinnas vastaseks OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga punane latern Jekabpils/SMScredit.lv.

scroll to top