fbpx
Close

Indrek Kajupanga tsentri rolli lükanud peatreener Annuk: tal on korvpallis veel pikk tulevik ees

Avatar

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas alistas Rapla Avis Utilitas laupäeval kodusaalis pealtnäha kindlalt 86:69 (20:13, 19:26, 18:13, 29:17) TalTechi meeskonna. Võitjate peatreeneri Toomas Annuki kinnitusel ei tulnud aga võit sugugi kergelt ning olude sunnil tuli kohtumise teisel poolel keskmängija kohuseid täita ääremängija Indrek Kajupangal.

“TalTechi polnud mõnda aega võitnud ja selles mõttes on hea meel, et saime nende vastu silma pähe. Mäng oli raske ikkagi, lõpunumbrid on pigem natuke petlikud,” sõnas Annuk oma klubi Facebooki lehele antud intervjuus.

Annukil jätkus kiidusõnu ka vastaste aadressil: “Neil on paras ports häid ja kogenud mängijaid – head viskajad ja läbimurdjad, hea mängujuht (Gregor) Arbeti näol kogemust, (Joonas) Järveläinen mängib kõiki kohti väljakul. Me teadsime, milleks nad võimelised on ja valmistusime. Mõni kokkulepitud asi ei õnnestunud, aga võit on võit.”

Rapla korvialune jõud Montae Glenn mängis suurepärased 13,5 minutit, kui kogus 13 punkti ja 10 lauapalli, kuid vigastuse tõttu kohtumist lõpuni mängida ei saanud ning Indrek Kajupank oli sunnitud liikuma tsentri positsioonile. “Kajupangal on korvpallis veel pikk tulevik ees ning ta suudab nelja ja viite veel pikalt mängida. Ma ei näinud küll, et seal midagi nõrgemaks muutus. Kaju on korvialuses kaitses väga hea,” kiitis Annuk.

Liigatabelis nelja võidu ja ühe kaotusega hetkel neljandal real paiknev Rapla kohtub järgmisena BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga, kellele sõidetakse külla 27. oktoobril.

scroll to top
Inline
Inline